Reklama

REGIONWIADOMOŚCI

Widzisz bezdomnego – reaguj! Apel Grupy Zalewski Patrol

Reklama

Mławska Grupa Zalewski Patrol jak co roku ponawia swój apel do mieszkańców naszego regionu o przekazywanie informacji odnośnie miejsc przebywania osób bezdomnych.

Zachęca również do wzięcia udziału w akcji „Koczuję – nie pytaj!”. W jej ramach trwa zbiórka pieniędzy i darów dla osób bezdomnych.

Zapotrzebowanie na pomoc jest ogromne – podkreśla Mariusz Zalewski z Grupy Zalewski Patrol.

 

Grupa Zalewski Patrol odwiedza pustostany i miejsca gdzie przebywają osoby bezdomne. Wiemy, czego oni potrzebują – dodaje Mariusz Zalewski.

 

Potrzebne są również termosy, koce, śpiwory i zimowa odzież. Dary można przekazywać do sklepiku charytatywnego w Mławie przy ul. Warszawskiej 1/33. Akcja „Koczuję – nie pytaj!” będzie prowadzona do końca marca.

Grupa Zalewski Patrol zwraca się również z apelem o przekazywanie informacji odnośnie miejsc przebywania osób bezdomnych. Każde takie zgłoszenie może uratować ludzkie zdrowie lub życie. Informacje można przekazać anonimowo poprzez SMS na numer tel. 517 054 400 lub pisząc na adres poczty elektronicznej: patrolszuka@wp.pl.

Działania Grupy Zalewski można wesprzeć również finansowo poprzez zbiórkę na portalu Pomagam.pl.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: