Reklama

SIERPCWIADOMOŚCI

Wakacje nad jeziorem. Za nami Dzień Bezpieczeństwa w Szczutowie

Reklama

Pokazy pierwszej pomocy, przejażdżki motorówką, sprzęt ratowniczy i wspólne ognisko – tak wyglądał Dzień Bezpieczeństwa, który odbył się nad Jeziorem Urszulewskim w Szczutowie. W wydarzeniu wzięli udział uczniowie szkół podstawowych z całego powiatu sierpeckiego.

Dzieci mogły zobaczyć z bliska, jak pracują strażacy, policjanci i ratownicy WOPR. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy udzielania pierwszej pomocy oraz możliwość rejsu motorówką z ratownikiem.

Tego typu pokazy sprzyjają przyswojeniu wiedzy – mówi starosta sierpecki i ratownik WOPR Przemysław Burzyński.

 

Jak się okazuje, wiedza trafiła do uczniów.

 

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Starostwo Powiatowe w Sierpcu i Gminę Szczutowo. W akcję włączyli się również policjanci, strażacy i ratownicy wodni.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Przejdź do treści

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: