Reklama

DZIAŁDOWOWIADOMOŚCI

Przeprowadzka w Działdowie. Biblioteka Pedagogiczna mieści się przy ulicy Wolności

Reklama

Powiatowa Biblioteka Pedagogiczna w Działdowie ma nową siedzibę. Placówka została przeniesiona z ul. Grunwaldzkiej na ul. Wolności.

Miejsce ma być przestronniejsze i bardziej funkcjonalne. Uroczystego otwarcia dokonała dyrektor Magdalena Bartold, starosta Paweł Cieśliński i burmistrz Grzegorz Mrowiński.

Jak informuje starostwo powiatowe, Biblioteka Pedagogiczna jest placówką oświatową przeznaczoną nie tylko dla nauczycieli, ale również dla studentów studiów pedagogicznych, a także dla wszystkich zainteresowanych problematyką oświatową i wychowawczą.

Pomieszczeń w nowym miejscu udostępniło powiatowi miasto.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Przejdź do treści

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: