Reklama

MŁAWSKIPOD PATRONATEM RADIA 7TEMAT DNIAUMWMWIADOMOŚCI

Podsumowanie projektu o rzemiośle i rzemieślnikach na północnym Mazowszu

Reklama

W Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej w Mławie podsumowaliśmy projekt „nieGinące zawody, czyli rzecz o rzemiośle i rzemieślnikach na północnym Mazowszu”.

Dzięki jego realizacji nasi słuchacze mogli wysłuchać cyklu audycji – rozmów z osobami, które wykonują tradycyjne lub zanikające profesje.

Dodatkowo mławianie mogli obejrzeć wystawę o rzemieślnikach przygotowaną w ramach projektu przy współpracy i w partnerstwie z mławskim muzeum – mówi dyrektor placówki Barbara Zaborowska.

 

Naszym partnerem przy realizacji projektu był również Powiatowy Cech Rzemiosł Różnych w Mławie. Przygotowanych przez nas audycji wysłuchał z uwagą starszy cechu Waldemar Kowalski.

 

Twórcami projektu była fundacja Ananke i Radio 7. Zadanie zostało dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

Zadanie dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego  w ramach projektu „nieGinące zawody czyli rzecz o rzemiośle i rzemieślnikach na północnym Mazowszu”

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Urszula Adamczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: