Reklama

POD PATRONATEM RADIA 7REGIONTEMAT DNIAUMWMWIADOMOŚCI

„Mławski głos Seniora”. Uczestnicy warsztatów otrzymali certyfikaty

Reklama

Za nami spotkanie podsumowujące projekt Mławski Głos Seniora, realizowany przez Fundację Ananke i Radio 7. Od lipca seniorzy z powiatu mławskiego brali udział w warsztatach, na których ćwiczyli dykcję, poznawali różne gatunki radiowe i tajniki idealnego wywiadu.

Teraz przyszedł czas na praktykę i sami nagrywają audycje z cyklu „Seniorzy na fali”, które są emitowane na naszej antenie dwa razy w tygodniu.

Wczoraj wręczyliśmy wszystkim uczestnikom projektu certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu oraz radiowe upominki. Zapytaliśmy też, jak będę wspominać radiową przygodę z Radiem 7.

 

Zadanie „Mławski głos seniora” sfinansowane jest ze środków z budżetu województwa mazowieckiego. Radny sejmiku Mazowsza Konrad Wojnarowski, który był gościem spotkania, nie ma wątpliwości, że takie projekty należy realizować.

 

W naszych warsztatach wzięło udział 25 seniorów z gmin Strzegowo, Wieczfnia Kościelna, Radzanów, Wiśniewo i Stupsk. Ich audycje są emitowane w każdą środę po 22:30 i niedzielę po 9:00. Zachęcamy do słuchania, a uczestnikom naszego projektu serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wspaniałą atmosferę podczas warsztatów i nagrań.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Urszula Adamczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: