Reklama
TEMAT DNIAWIADOMOŚCIŻUROMIŃSKI

Mieszkaniec Galumina został odnaleziony dzięki Słuchaczowi Radia 7

Poszukiwany Stanisław Paweł Sobiech odnaleziony. 49-latka napotkał na skraju lasu mieszkaniec powiatu żuromińskiego. Zaopiekował się nim i wezwał służby.

Mężczyzna o szeroko zakrojonej akcji poszukiwawczej dowiedział się z Wiadomości Lokalnych Radia 7.

To dzięki naszym informacjom, mieszkaniec powiatu żuromińskiego przypuszczał, że ma do czynienia z zaginioną osobą – mówi rzecznik żuromińskiej policji młodszy aspirant Tomasz Łopiński.

 

Sprawa zaginięcia mieszkańca Galumina Stanisława Pawła Sobiecha jest bardzo tajemnicza. Policja nadal prowadzi śledztwo i nie udziela informacji, dotyczących szczegółów zdarzenia. Najważniejsze jednak, że mężczyzna żyje i jego zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Mężczyznę odnaleziono około 8 kilometrów od jego samochodu. Pojazd odnaleziono w Konopatach, mieszkańca Galumina w okolicach Syberii.

Z naszej strony kierujemy serdeczne podziękowania dla Słuchaczy Radia 7, za chęć niesienia pomocy i wrażliwość, bo to dzięki Wam mężczyzna został odnaleziony.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: