Reklama

MŁAWSKIPOD PATRONATEM RADIA 7SPORTWIADOMOŚCI

Medale rozdane. Za nami zawody „Mława dla Pływania”

Reklama

Za nami Ogólnopolskie Zawody „Mława dla Pływania”. Na mławskiej pływalni zameldowało się prawie pół tysiąca młodych pływaków z całej Polski. W zawodach wzięło udział 25 klubów pływackich.

Nasz region reprezentowały cztery. Najlepiej wypadł Płetwal Mława, który w kategorii drużynowej zajął 2. miejsce, na 4. uplasowała się Orka Ciechanów, 12. był Klub Pływacki Ciechanów, a 13. Marlin Mława. W klasyfikacji medalowej, w której najwyższą wartość mają pierwsze miejsca, najlepiej wypadła Orka – 2. miejsce, 9. był Płetwal, 10. Marlin, a Klub Pływacki z Ciechanowa zajął 13. miejsce.

To ważne zawody dla najmłodszych – mówi prezes mławskiego Płetwala Jolanta Koronowska.

 

Organizatorem zawodów był mławski Płetwal oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Goście chwalą sobie przygotowanie – mówi trenerka z Wyszkowa Małgorzata Karłowicz.

 

Dobrą zabawę mieli także młodzi zawodnicy.

 

Mławskie zawody były też memoriałem poświęconym zmarłemu współzałożycielowi klubu Grzegorzowi Miałkiemu. Podczas imprezy obecna była córka mławskiego działacza Monika Miałka.

Radio 7 było patronem medialnym zawodów.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: