REGIONSPORTWIADOMOŚCI

Karol Podliński zagrał prawie cały mecz w Ekstraklasie

Karol Podliński zaliczył drugie spotkanie w piłkarskiej Ekstraklasie. Były zawodnik Mławianki Mława i Wkry Żuromin zagrał prawie cały mecz Zagłębia Lubin z Jagiellonią Białystok. Został zmieniony w 90. minucie przez Samuela Mraza.

Jego zespół Zagłębie zwyciężył 3:0, a Karol Podliński zagrał dobre spotkanie. Jak sam mówi, meczowi towarzyszyły duże emocje.

Wychowanek Wkry Żuromin miał okazję do strzelenia gola, ale jej nie wykorzystał.

Karol Podliński rozegrał już dwa spotkania w drużynie Zagłębia Lubin. Oba zostały wygrane. Nasz zawodnik spędził na boisku łącznie 170 minut.