Reklama

KULTURAWIADOMOŚCIŻUROMIN

Ekologiczne ozdoby świąteczne. Żuromin zaprasza uczniów do udziału w konkursie

Reklama

W Żurominie trwa konkurs na najpiękniejszą ekologiczną ozdobę bożonarodzeniową. Prace konkursowe można oddawać do jutra (28 listopada). Do udziału zaproszeni są uczniowie szkół podstawowych z terenu gminy i miasta.

Zadanie jest proste. Trzeba wykonać ozdobę z materiałów z recyklingu albo z surowców naturalnych.

Liczy się pomysł i ekologiczne podejście do świąt – mówi dyrektor Żuromińskiego Centrum Kultury Paulina Wichowska.

 

Konkurs podzielono na trzy kategorie. Pierwsza obejmuje dzieci do 6 lat, druga uczniów klas I–IV, trzecia młodzież z klas V–VIII. Prace należy dostarczyć do Żuromińskiego Centrum Kultury do jutra (28 listopada). Na uczestników czekają nagrody.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Przejdź do treści

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: