Reklama

POD PATRONATEM RADIA 7REGIONTEMAT DNIAUMWMWIADOMOŚCI

Budżet Obywatelski Mazowsza. Głosuj na dwa projekty Radia 7

Reklama

Mieszkańcy województwa mazowieckiego mogą od dziś (29 maja) decydować o tym, jakie projekty z Budżetu Obywatelskiego Mazowsza zostaną zrealizowane w przyszłym roku. Jest w czym wybierać. Aż 288 projektów uzyskało ocenę pozytywną. Szczególnej uwadze polecamy dwa projekty w regionie ciechanowskim przygotowane przez Radio 7.

Projekt pod nr 136 „Przy wspólnym stole” ma na celu promocję tradycyjnej polskiej kuchni regionalnej, kultury i historii lokalnej oraz integrację mieszkańców regionu. Zadanie będzie obejmowało szereg różnych działań – w tym konkursy, audycje radiowe oraz imprezę plenerową.

Kolejny projekt zaproponowany przez naszą stację to „Przyroda Północnego Mazowsza w dźwiękach i kadrach”, znajduje się na pozycji 268 na liście ciechanowskich projektów podregionalnych. Jest to cykl warsztatów i audycji ekologicznych, których głównym celem będzie edukowanie i inspirowanie mieszkańców regionu do prawidłowych zachowań ekologicznych. Projekt ma promować i kształtować postawy proekologiczne oraz szacunek do natury. Będziemy rozbudzać potrzebę kontaktu z przyrodą, pogłębiać wiedzę na ten temat i rozwijać umiejętność dostrzegania piękna przyrody.

Głosowanie na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Mazowsza odbywa się wyłącznie online – wyjaśnia zastępca dyrektora ds. organizacyjnych w urzędzie marszałkowskim Sara Michalska.

 

Głosowanie odbywa się na stronie bom.mazovia.pl w zakładce „Głosuj”. Podczas głosowania trzeba podać imię, nazwisko, miejscowość, powiat i numer telefonu komórkowego. W głosowaniu można oddać 2 głosy – 1 na projekt z puli ogólnowojewódzkiej oraz 1 na projekt z wybranego podregionu. Na podany numer telefonu zostanie wysłany SMS z kodem weryfikacyjnym. Jeden numer telefonu może posłużyć do głosowania dla maksymalnie trzech osób. Głosowanie potrwa do 23 czerwca, a wyniki zostaną ogłoszone do 4 lipca. Szczegóły projektów zgłoszonych przez Radio 7 na plakatach, TU i TU.

SZCZEGÓŁY:

Projekt Przy wspólnym stole

Projekt Przyroda Północnego Mazowsza w dźwiękach i kadrach

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: