Reklama
NA SYGNALEREGIONTEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Zbezczeszczenie zwłok na płońskim cmentarzu

Reklama

45-latek z Płońska oszukał co najmniej 9 osób oferując im wykonanie prac na cmentarzu. Dodatkowo w czasie remontu jednej z pieczar, wyjęte z niej ludzkie szczątki zakopał przy ogrodzeniu cmentarza. Płońszczaninowi grozi 8 lat więzienia.

Proceder trwał od lutego do listopada ubiegłego roku. Klienci zlecali mężczyźnie m.in. wykupienie miejsca na cmentarzu, prace przy wykopaniu i budowie grobu oraz rozbiórkę, renowację lub budowę pomnika. Płońszczanin od pokrzywdzonych przyjmował zaliczki w kwotach od 1700 do nawet 6000 zł, a żadnej ze zleconych prac nie wykonał.

Jednak jak informuje kom. Kinga Drężek-Zmysłowska z płońskiej policji, to nie wszystkie przewinienia na koncie tego mężczyzny.

 

Przez kilka miesięcy płońszczanin wymykał się organom ścigania, często zmieniając miejsce zamieszkania. Zatrzymany został na terenie Płońska. Już usłyszał 9 zarzutów związanych z oszustwami oraz zarzut znieważenia zwłok. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 8 lat więzienia.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: