REGIONSPORTWIADOMOŚCI

Zawodniczka Olimpijczyka Jeżewo zakwalifikowała się do Mistrzostw Polski

Sukces Sylwii Rajkowskiej w Wyszogrodzie.

Tenisistka Olimpijczyka Jeżewo wygrała wojewódzkie eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorek w Tenisie Stołowym. W finałowym pojedynku starsza z sióstr Rajkowskich pokonała Dorotę Sass.

To był dobry turniej Sylwii – mówi trener klubowy Andrzej Nadrowski.

Dzięki wygraniu eliminacji Sylwia Rajkowska będzie reprezentowała Mazowsze w Mistrzostwach Polski, które za dwa tygodnie odbędą się w Gliwicach. Nie będzie tam faworytką.

W Wyszogrodzie Sylwia zajęła również 1. miejsce w towarzyskim turnieju debla, wspólnie z Dorotą Sass.

Z kolei dzień wcześniej w turnieju skrzatek (dzieci 7-8 lat) startowały najmłodsze podopieczne Olimpijczyka Jeżewo. Amelia Ciulińska zajęła 3. miejsce, 5. były Lena Wiśniewska i Julia Nowakowska.