REGIONSPORTWIADOMOŚCI

Zawodniczka Olimpijczyka Jeżewo srebrna w Grand Prix Polski Młodziczek

Kasia Rajkowska druga w Polsce. 12-letnia tenisistka stołowa z Jeżewa zdobyła srebrny medal w II Grand Prix Polski Młodziczek w Brzegu Dolnym.

Nasza zawodniczka uległa w finale Wanessie Kulczyckiej z Gorzowa Mazowieckiego 0:3.

Mimo złego wyniku nie był to jednostronny pojedynek – mówi trener tenisistki Andrzej Nadrowski.

Katarzyna Rajkowska poza finałem rozegrała siedem pojedynków. Wszystkie wygrała 3:0.

W zawodach brała udział także młodziczka Dekorglassu Działdowo Julia Kowalska. Nasza zawodniczka przegrała pojedynek o wejście do półfinału z triumfatorką Grand Prix Wanessą Kulczycką 1:3.

Tenisistka z Jeżewa trenująca w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Gdańsku przymierza się już do kolejnego turnieju. 12 grudnia zagra w Drzonkowie w Grand Prix Polski Kadetek.