MŁAWSKISPORTWIADOMOŚCI

Zawkrze Mława zdominowało WKS Warka

Siatkarze Zawkrza Mława wygrali drugi mecz z rzędu w rozgrywkach III ligi siatkówki mężczyzn. W sobotę we własnej hali zwyciężyli drużynę WKS-u Warka 3:0.

Mecz w pierwszych dwóch setach był bardzo podobny – do siedemnastego punktu walka była wyrównana, punk za punkt. W końcówce to nasza drużyna wykazała się lepszą skutecznością i dość spokojnie wygrała dwa sety 25:21. W trzecim przez niemal cały set na prowadzeniu była drużyna gości. Przy stanie 16:19 wydawało się, ze nasz zespół już się nie podniesie. Na szczęście podopieczni Tomasza Szwęcha końcówkę zagrali perfekcyjnie, a seta wygrali do 23.

W tabeli nasz zespół wyprzedził sobotnich rywali. Zawkrze Mława plasuje się na 4. miejscu. W rozgrywkach bierze udział 11 zespołów.