MŁAWSKISPORTWIADOMOŚCI

Zawkrze Mława przegrywa we własnej hali z Iskrą Warszawa

Nie udał się mecz ligowy siatkarzom Zawkrza Mława. Nasza drużyna w 3. kolejce III ligi przegrała z Iskrą Warszawa 1:3.

Jak informuje trener zespołu Tomasz Szwęch, kluczowy dla losów pojedynku mógł być pierwszy set, w którym mławianie długo kontrolowali wynik, by w końcówce przegrać starcie na przewagi.

Drugi set również padł łupem warszawian 25:21. Dopiero w trzecim gra naszej drużyny nabrała animuszu i wygraliśmy seta 25:18. W trzecim Iskra uspokoiła grę i wypunktowała nasz zespół do 22.

Kolejnym rywalem naszej drużyny będzie Olimp Skaryszew. Mecz planowany jest na 7 listopada w Mławie.