Reklama

MŁAWSKIPOD PATRONATEM RADIA 7TEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Bezpieczeństwo i poczucie wartości. W Mławie rozmawiano o zdrowiu psychicznym

Reklama

Jak rozmawiać z dziećmi, jak budować ich poczucie własnej wartości, jak zapewnić im poczucie bezpieczeństwa – między innymi o tym rozmawiano podczas konferencji „Zadbaj o zdrowie w twojej głowie”, która odbyła się dzisiaj (27 maja) w mławskim kinie Kosmos. Wydarzenie było skierowane zarówno do młodzieży, jak i rodziców.

Organizatorem konferencji poświęconej tematyce zdrowia psychicznego było mławskie Stowarzyszenie „Stawiam na siebie”. W konferencji wzięli udział wieloletni trenerzy i pedagodzy, którzy na co dzień zajmują się szeroko pojętą profilaktyką uzależnień.

Wśród nich Leszek Dowgiałło, który podkreśla w rozmowie z Radiem 7, że dzieci są naszą kalką i właściwa komunikacja z nimi jest kluczowa.

 

Konferencja odbyła się pod patronatem burmistrza Mławy. Uczestniczył w niej jego zastępca Marcin Burchacki, który wysoko ocenił prelekcje i poruszaną w nich tematykę.

 

Patronem medialnym konferencji było Radio 7.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: