MŁAWSKISPORTWIADOMOŚCI

Wysoka porażka Mławianki. 6. miejsce w tabeli

Mławianka przegrywa z Legionovią. W meczu III ligi piłki nożnej rozegranym w Mławie padł wynik 2:5.

Nasz zespół do 65. minuty starał się dotrzymać kroku walczącym o awans piłkarzom z Legionowa. Najpierw dwie bramki strzelili zawodnicy Legionovii. Po 8 minutach było już 2:0 dla gości. Kontaktowego gola strzelił Michał Stryjewski, dość szybko – w 14. minucie. Wyrównał na początku drugiej połowy Mateusz Stryjewski. Niestety w 65. minucie straciliśmy bramkę na 2:3. Mławianka rzuciła się na przeciwnika, chcąc odwrócić wynik. Niestety w samej końcówce to rywale strzelili dwie bramki.

Do zakończenia rozgrywek pozostały dwie kolejki. Nasz zespół plasuje się na 6. miejscu w tabeli.