REGIONSPORT

Wyjazdowe spotkania ze zmiennym szczęściem

Za nami 5. kolejka I ligi piłki ręcznej. Nasze zespoły zagrały w kratkę.

Świetnie wypadł zespół Mazura. Piłkarze ręczni z Sierpca wygrali trzecie ligowe spotkanie, tym razem w pokonanym polu zostawili zespół USAR-u Kwidzyn. Nasz zespół po zaciętym spotkaniu wygrał 22:21. Wyróżniającą postacią w Mazurze był Hubert Rutkowski, który rzucił 8 bramek.
Kolejną porażkę zanotowali szczypiorniści Juranda Ciechanów. Warmia Olsztyn była zdecydowanym faworytem spotkania i ten ciężar udźwignęła. Jurand przegrał 23:32. Kryzys nadszedł około 20 minuty. Wtedy podopieczni Arkadiusza Chełmińskiego stracili 5 bramek z rzędu.

W tabeli na trzecim miejscu jest Mazur, a na dziewiątym Jurand.