Reklama

CIECHANOWSKIKULTURAWIADOMOŚCI

Wakacyjny Festiwal Filmowy w Ciechanowie

Reklama

Mamy dobrą informację dla miłośników kina i musicali. W Ciechanowie latem odbędzie się Wakacyjny Festiwal Filmowy. Wydarzenie organizuje Ciechanowski Ośrodek Edukacji Kulturalnej Studio.

Festiwal będzie częścią projektu „Otwórz się na musical” – mówi rzecznik ciechanowskiego ratusza Paulina Rybczyńska.

 

Na zamkowych błoniach zostaną wyemitowane znane klasyki musicalu, m.in. „Deszczowa piosenka”, „West Side Story”, „Blues Brothers” czy „Chicago”.

Projekt obejmie też organizację warsztatów wokalnych, aktorskich i tanecznych, w których udział będą mogli wziąć ciechanowianie w różnym wieku. Na zakończenie każdego wieczornego pokazu filmowego pod chmurką odbędzie się prezentacja efektów pracy uczestników warsztatów, którzy wykonają przygotowany przez siebie fragment musicalu.

Wstęp na wszystkie wydarzenia będzie bezpłatny. Na realizację zadania COEK Studio pozyskał 380 tys. zł w ramach konkursu ofert z Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Urszula Adamczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: