Reklama

MŁAWSKIWIADOMOŚCI

VIII Mławskie Święto Rowerów. Impreza się odbędzie

Reklama

Uspokajamy słuchaczy Radia 7, którzy dzwonili do redakcji z pytaniem, czy będzie w tym roku Mławskie Święto Rowerów. Impreza odbędzie się zgodnie z planem – zapewnia nas ratusz.

To będzie już ósma edycja Mławskiego Święta Rowerów. Impreza odbędzie się 23 czerwca. Miasto zachęca do udziału całe rodziny, jak również osoby indywidualne w każdym wieku.

Do wyboru będą dwie trasy: zielona o długości 14 km oraz fioletowa o długości 9 km, na których uczestnicy będą zbierać pieczątki upoważniające do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest wiele nagród, wśród nich również rowery. Dla najmłodszych uczestników imprezy został przygotowany wyścig na rowerkach biegowych.

Na wydarzenie zaprasza burmistrz Mławy Piotr Jankowski.

 

Warto zostać po rajdzie na imprezie.

 

Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy mieć rower, kask i zarejestrować się poprzez zapisy internetowe lub w dniu imprezy od godz. 7:30 w biurze zawodów na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Pierwszych 800 uczestników zapisanych online, aby otrzymać pamiątkową koszulkę, są zobowiązani do zgłoszenia się w Biurze Zawodów do godziny 12:00 w dniu imprezy. Po tym czasie, nieodebrane koszulki trafią do puli dla nowo zapisanych uczestników.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: