Reklama

CIECHANOWSKIWIADOMOŚCI

Utrudnienia drogowe w Ciechanowie. Ruszyła inwestycja na Kargoszynie

Reklama

Rozpoczęły się prace drogowe na osiedlu „Kargoszyn”. Miasto remontuje drugi odcinek ul. Stanisława Wyspiańskiego. Droga będzie miała nową nawierzchnię. W związku z realizacją prac wprowadzono zmienioną organizację ruchu.

Remont nawierzchni ul. Wyspiańskiego podzielono na dwa etapy z uwagi na konieczność zapewnienia ciągłości komunikacji w czasie jego realizacji. Pierwszy etap wykonano w ubiegłym roku. Remont objął odcinek drogi między skrzyżowaniem z ul. Asnyka a granicą Ciechanowa z Kargoszynem.

Teraz prace zostaną przeprowadzone na odcinku od ul. Asnyka do skrzyżowania z ul. Żeromskiego i Kraszewskiego. Obejmą sfrezowanie istniejącej nawierzchni, ułożenie nowej warstwy asfaltu oraz wymianę części krawężników. Remont ul. Wyspiańskiego ma zakończyć się przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

Wykonawca wprowadził czasową organizację ruchu. W związku z wykonywaniem prac na wybranych odcinkach remontowanej drogi obowiązywały będą zakazy parkowania. Kierowcy i właściciele okolicznych posesji są proszeni o wyrozumiałość i zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych prac.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: