REGIONSPORTWIADOMOŚCI

Udany rewanż za baraże. Mławianka wiceliderem IV ligi

Dwa zwycięstwa zanotowały nasze zespoły w rozgrywkach IV ligi piłki nożnej.

Lech Rypin rozbił na własnym boisku outsidera rozgrywek Orlęta Aleksandrów Kujawski 6:1, a Mławianka Mława zrewanżowała się za nieudane baraże do III ligi Ząbkovii Ząbki, wygrywając 2:0. Bramki dla zespołu z Rypina strzelali po dwie Paweł Lewandowski i Maciej Jankowski oraz Bartłomiej Śmigrodzki i Radosław Lewandowski. W drużynie Mławianki na listę strzelców wpisali się bracia Stryjewscy – Michał i Mateusz. Nasz zespół zwycięstwo dedykował zmarłemu prezesowi klubu Wiesławowi Chrzczonowi.

Remis 3:3 zanotował MKS Przasnysz na własnym boisku z Marcovią Marki. Dwa gole w meczu strzelił Maciej Smoliński, a jednego Krzysztof Kopciński.

Wkra Żuromin przegrała u siebie z Escolą Warszawa 1:2. Bramkę dla podopiecznych Jana Ciosa strzelił Bartłomiej Żelazny. Z kolei Polonia Iłowo nie sprostała liderowi z Kętrzyna. Przegraliśmy z Granicą 2:5. To był dziwny mecz. Nasz zespół dwa razy prowadził po bramkach Macieja Komorowskiego i Patryka Bogackiego, by trzy gole stracić w ostatnich 10 minutach spotkania.

Najlepsze miejsca w tabelach zajmują: Mławianka – jest wiceliderem w grupie mazowieckiej i Lech Rypin – jest 7. w grupie kujawsko-pomorskiej.