Reklama

MŁAWSKINA SYGNALETEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Trzy osoby z powiatu mławskiego zatrzymane za handel narkotykami

Reklama

Antynarkotykowa akcja w powiecie mławskim. W wyniku działań warszawskiej i mławskiej policji oraz jednostek specjalnych zatrzymano sześć osób w wieku od 25 do 33 lat podejrzewanych o handel narkotykami.

27-latek z Mławy usłyszał zarzuty dotyczące handlu i wprowadzenia do obrotu znacznych ilości środków odurzających. Ponadto odpowie za nielegalne posiadanie broni palnej, pobicie oraz wymuszenie rozbójnicze.

Wobec kolejnych mieszkańców powiatu mławskiego w wieku 26 i 29 lat, podejrzanych o wprowadzenie do obrotu znacznych ilości środków odurzających i substancji psychotropowych, na wniosek prokuratury sąd zastosował jednomiesięczny areszt.

33-letnia kobieta i 25-letni mężczyzna również usłyszeli zarzuty dotyczące przestępstw narkotykowych i zostali objęci policyjnym dozorem.

Na przeszukanej posesji policjanci znaleźli około 1300 litrów chemikaliów mogących służyć do produkcji substancji psychotropowych oraz narkotyki w postaci marihuany i mefedronu.

Postępowanie prowadzone jest pod nadzorem Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: