Reklama

DZIAŁDOWSKISPORTWIADOMOŚCI

Tenisiści stołowi Dekorglassu z medalami. Zachwycili formą w Mistrzostwach Polski

Reklama

Dekorglass Działdowo cały w złocie. W Indywidualnych Mistrzostwach Polski w Tenisie Stołowym na najwyższym stopniu stawali Jakub Dyjas w grze singlowej oraz Jakub Dyjas z Patrykiem Lewandowskim w deblu.

W finałowym pojedynku płockich mistrzostw Dyjas w grze indywidualnej pokonał Tomasza Lewandowskiego 4:1. W drodze do finału nasz zawodnik rozprawił się z Samuelem Kulczyckim i z Konradem Kulpą. Dla tenisisty stołowego Dekorglassu to czwarty tryumf w Indywidualnych Mistrzostwach Polski w singlu.

Dużą niespodzianką było zwycięstwo grającej po raz pierwszy razem pary deblowej Dyjas-Lewandowski. Zawodnicy Dekorglassu pokonali w finale Miłosza Redzimskiego i Tomasza Lewandowskiego 3:0. W półfinale pingpongiści Dekorglassu wygrali z broniącymi tytułu Tomaszem Kotowskim i Konradem Kulpą 3:0. W całych zawodach nasza para wygrała wszystkie cztery pojedynki, nie przegrywając nawet seta.

Przed tenisistami z Działdowa kolejne wyzwanie. W sobotę 1 kwietnia nasza drużyna zagra pierwszy mecz finału Pucharu Europy.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: