Reklama

REGIONTEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Technikum nr 4 w Mławie najwyżej notowane w regionie

Reklama

Technikum nr 4 w Mławie jest najwyżej notowane w naszym regionie w rankingu szkół technicznych miesięcznika „Perspektywy”. Popularny „ekonomik” znalazł się na 115. pozycji w kraju. W stosunku do ubiegłego roku awansował o 21 miejsc.

Drugie miejsce w regionie i 122. w Polsce zajęło działdowskie Technikum nr 1 im. Staszica. Sukces o tyle większy, że w poprzednim rankingu 500 najlepszych szkół placówka nie była uwzględniona.

Na 189. miejscu jest technikum mundurowe Bydgoskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Ciechanowie. Na liście znalazły się jeszcze dwie ciechanowskie placówki – Technikum nr 2 na 445. pozycji, a zaledwie 11 miejsc niżej Technikum nr 3 im. Staszica.

W rankingu można znaleźć dwie szkoły z Sierpca: Technikum w Zespole Szkół nr 1 jest 255., a szkoła w Zespole Szkół nr 2 – 340.

Technika zostały ocenione za pomocą czterech kryteriów. Są to: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych oraz wyniki egzaminu zawodowego.

TU prezentujemy także ranking liceów.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Urszula Adamczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: