Reklama

CIECHANOWSKIKULTURAWIADOMOŚCI

Świetlica w ciechanowskiej bibliotece. Popołudniowe zajęcia dla dzieci w Krzywej Hali

Reklama

„Profesjonalna sieć – wsparcie dzieci i młodzieży”. To tytuł projektu, w ramach którego uczniowie ciechanowskich podstawówek mogą korzystać z bezpłatnych zajęć organizowanych w godzinach popołudniowych w Krzywej Hali.

Podczas zajęć dzieci zyskają pomoc w odrabianiu lekcji i przestrzeń do wspólnych zabaw z rówieśnikami. Ponadto cyklicznie organizowane są zajęcia sportowe, a nawet wycieczki do ciekawych miejsc w Ciechanowie. Nad bezpieczeństwem oraz dobrą zabawą uczniów czuwa profesjonalna kadra złożona z pedagoga, psychologa i animatora.

Świetlica działa w budynku Krzywej Hali przy placu Piłsudskiego 1 od poniedziałku do piątku w godz. od 12:00 do 17:00. Uczniowie szkół podstawowych z terenu miasta mogą do niej przyjść każdego dnia po zakończeniu zajęć w szkole. Rekrutacja odbywa się poprzez wypełnienie formularzy dostępnych w siedzibie placówki. Liczba miejsc jest ograniczona, w zajęciach świetlicowych może uczestniczyć 25 osób.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: