Reklama

CIECHANOWSKIKULTURAPOD PATRONATEM RADIA 7WIADOMOŚCI

Światowy Dzień Poezji w ciechanowskiej bibliotece. Zaprasza Związek Literatów na Mazowszu

Reklama

XXIII ciechanowska edycja Światowego Dnia Poezji. Wydarzenie organizowane jest przez Związek Literatów na Mazowszu. Odbędzie się we wtorek 21 marca w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Ciechanowie.

Jest zorganizowane z okazji przypadającego we wtorek 21 marca Światowego Dnia Poezji, który został ustanowiony przez UNESCO w 1999 r. Jego celem jest promocja czytania, pisania, publikowania i nauczania poezji na całym świecie.

W programie ciechanowskiej edycji wydarzenia zaplanowano m.in.: rozstrzygnięcie XX Konkursu na Książkę Roku 2022 Związku Literatów na Mazowszu i wręczenie statuetki „Złote Pióro”, ogłoszenie wyniku Konkursu na Wiersz Roku przez Związek Pisarzy Katolickich, koncert poetycko-muzyczny, a także stoisko książek i wydawnictw Związku Literatów na Mazowszu.

Początek wtorkowego spotkania o godz. 17:00 w Krzywej Hali przy Placu Piłsudskiego 1. Patronem medialnym wydarzenia jest Radio 7.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: