Reklama

CIECHANOWSKIWIADOMOŚCI

Studenci i kadra uczelni szkoliła się pod okiem profesora z Norwegii

Reklama

Państwowa Uczelnia Zawodowa im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie gościła prof. Ove Oklevika z Uniwersytetu Nauk Stosowanych Zachodniej Norwegii. Profesor przeprowadził serię wykładów i warsztatów zarówno dla studentów uczelni jak i jej pracowników.

To już kolejne spotkanie z zagranicznym gościem realizowane w ramach projektu „Podniesienie kompetencji dydaktyczno-naukowych PUZ im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie”.

Kanclerz uczelni Piotr Wójcik informuje, że zadanie jest finansowane z funduszy norweskich.

 

Prof. Oklevik jest znanym w Europie ekspertem z dziedziny marketingu, statystyki oraz badaczem usług turystycznych.

Spotkanie pozwoliło uczestnikom na poszerzenie wiedzy i umiejętności związanych z pracą naukową oraz zachęciły do odwiedzenia najciekawszych zakątków Norwegii – mówi prof. Ove Oklevik.

TŁUMACZENIE: Podczas wykładu dla studentów, koncentrowałem się głównie na zaprezentowaniu sektora turystyki – sektora który znam najlepiej, jeżeli chodzi o Norwegię. Mówiłem o tym w jaki sposób sektor ten jest zorganizowany, czym się zajmuje, jak również przedstawiłem w jaki sposób działania marketingowe przekładają się na zyski tego sektora. Mam także nadzieję, że udało mi się zachęcić studentów do odwiedzenia Norwegii.

Celem całego programu jest zmniejszanie różnic ekonomicznych i społecznych oraz wzmacnianie dwustronnej współpracy między Polską i krajami programu, czyli Islandią, Liechtensteinem i Norwegią.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: