
Reklama
Dwa medale zdobyła Katarzyna Rajkowska w Sarajewie w turnieju z cyklu Europe Youth Series – Bosnia & Hercegovina Open.
Młoda tenisistka z Jeżewa, w powiecie sierpeckim, zajęła 2. miejsce w turniej indywidualnym do lat 15 oraz w deblu z Mają Łakomą. W finale gry pojedynczej kadetek Polka przegrała minimalnie z Sophią-Lisą Wang z Niemiec 2:3.
Wygrana była w zasięgu Kasi – mówi trener 15-latki Andrzej Nadrowski.
Turniej należy zaliczyć do udanych – ocenia trener.
Przypomnijmy, Katarzyna Rajkowska kilkanaście dni temu wygrała zawody z serii Europe Youth Series w Grecji. Kolejne turnieje Katarzyna Rajkowska będzie rozgrywać w Polsce.




