Reklama

REGIONSPORTWIADOMOŚCI

Srebrna Katarzyna z Jeżewa. Udany wyjazd pingpongistki do Sarajewa

Reklama

Dwa medale zdobyła Katarzyna Rajkowska w Sarajewie w turnieju z cyklu Europe Youth Series – Bosnia & Hercegovina Open.

Młoda tenisistka z Jeżewa, w powiecie sierpeckim, zajęła 2. miejsce w turniej indywidualnym do lat 15 oraz w deblu z Mają Łakomą. W finale gry pojedynczej kadetek Polka przegrała minimalnie z Sophią-Lisą Wang z Niemiec 2:3.

Wygrana była w zasięgu Kasi – mówi trener 15-latki Andrzej Nadrowski.

 

Turniej należy zaliczyć do udanych – ocenia trener.

 

Przypomnijmy, Katarzyna Rajkowska kilkanaście dni temu wygrała zawody z serii Europe Youth Series w Grecji. Kolejne turnieje Katarzyna Rajkowska będzie rozgrywać w Polsce.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Przejdź do treści

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: