Reklama

CIECHANOWSKIKULTURAPOD PATRONATEM RADIA 7TEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Spełnią marzenia koncertem

Reklama

Trwają intensywne przygotowania do koncertu „Spełniamy marzenia”, w którym ciechanowskie gwiazdy wystąpią w duetach z osobami z niepełnosprawnościami. Koncert odbędzie się 19 grudnia.

To będzie druga odsłona koncertu „Spełniamy marzenia”. Pierwsza odbyła się trzy lata temu przed pandemią. Główną ideą wydarzenia jest zwrócenie uwagi na potrzeby osób z niepełnosprawnościami i docenienie ich.

W koncert zaangażowało się wiele osób, wolontariuszy z ciechanowskich stowarzyszeń oraz ciechanowscy artyści. Wśród nich nasza redakcyjna koleżanka Edyta Szewczyk oraz Michał Wojtusik, który, jak zdradził w rozmowie z Radiem 7, nie wahał się ani chwili.

 

W koncercie zaśpiewa też wokalistka młodego pokolenia, Daria Piotrowska.

 

Koncert odbędzie się 19 grudnia o godz. 17:00 w Powiatowym Centrum Kultury i Sztuki w Ciechanowie. Bezpłatne wejściówki są do odebrania w kasie kina.

Organizatorami wydarzenia są: Stowarzyszenie „Dobrych serc”, Stowarzyszenie na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych „Tęczowy Świat”, Towarzystwo Walki z Kalectwem i Stowarzyszenie „Asfaltlove Dziki”. Patronem medialnym koncertu jest Radio 7. Na naszym profilu na Facebooku możecie obejrzeć teledysk promujący wydarzenie.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: