Reklama

REGIONTEMAT DNIAUMWMWIADOMOŚCI

„Słoneczny” wyrusza w trasę. To już 18. edycja pociągu

Reklama

Rusza wakacyjne połączenie Mazowsza z Pomorzem – pociąg „Słoneczny”. Od momentu uruchomienia w 2005 r. cieszy się niesłabnącą popularnością.

W tym roku „Słoneczny” pierwszych pasażerów zabierze w podróż już jutro (22 czerwca), a ostatni kurs będzie miał 1 września. Wyruszy o godz. 6:40 z Warszawy Zachodniej. Będzie się zatrzymywał m.in. na stacjach Nasielsk, Ciechanów, Mława Miasto i Działdowo. Do Gdyni Głównej dotrze o godz. 10:21, z kolei do Ustki na godz. 12:22.

Do podróży zachęca członek zarządu Kolei Mazowieckich Szymon Sobczak.

 

Z kolei „Słoneczny-BIS”, kursujący między Warszawą a Trójmiastem, zostanie uruchomiony w innej formule niż w roku poprzednim. Wyjedzie na tory w dwóch terminach: 6-7 lipca w związku z festiwalem Open’er, a także w długi weekend sierpniowy, czyli 15 i 18 sierpnia.

Warto przypomnieć, że podróżni posiadający bilet Kolei Mazowieckich mogą skorzystać ze zniżek u partnera akcji „Koleją do Kultury” i odwiedzić np. Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: