
Reklama
W Sierpcu powstanie żłobek. Nowa placówka będzie mogła przyjąć ponad 80 dzieci.
Obiekt powstanie na osiedlu Witosa, przy ul. Paderewskiego.
Żłobek będzie budowany od podstaw – mówi burmistrz Sierpca Jarosław Perzyński.
Żłobek ma być wybudowany w szybkim tempie.
Inwestycja ma kosztować około 6 mln zł, 4 mln to wsparcie z funduszu Krajowego Planu Odbudowy. Miasto już wyłoniło wykonawcę. Do przetargu stanęło 18 przedsiębiorstw. Placówka ma być oddana za 14 miesięcy.




