Reklama

SIERPCTEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Sierpc inwestuje. Nowy żłobek ma pomieścić 80 dzieci

Reklama

W Sierpcu powstanie żłobek. Nowa placówka będzie mogła przyjąć ponad 80 dzieci.

Obiekt powstanie na osiedlu Witosa, przy ul. Paderewskiego.

Żłobek będzie budowany od podstaw – mówi burmistrz Sierpca Jarosław Perzyński.

 

Żłobek ma być wybudowany w szybkim tempie.

 

Inwestycja ma kosztować około 6 mln zł, 4 mln to wsparcie z funduszu Krajowego Planu Odbudowy. Miasto już wyłoniło wykonawcę. Do przetargu stanęło 18 przedsiębiorstw. Placówka ma być oddana za 14 miesięcy.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Przejdź do treści

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: