MŁAWSKISPORTWIADOMOŚCI

Seria zwycięstw Mławianki. Deklasacja zespołu z Warszawy

Zwycięstwo Mławianki w rozgrywkach III ligi piłki nożnej. Nasz zespół pokonał w Mławie Ursusa Warszawa 5:1. To czwarte kolejne zwycięstwo podopiecznych Piotra Rzepki.

Początek meczu nie zapowiadał wysokiej wygranej. Po pierwszej połowie utrzymywał się bezbramkowy remis. Sygnał do ataku dał Jakub Skudynowski, strzelając bramkę w 62. minucie. Na 2:0 podwyższył Mateusz Karol w 70. minucie. Trzecią bramkę dla Mławianki strzelił siedem minut później Mateusz Stryjewski. Później gola honorowego strzelili piłkarze Ursusa, a w końcówce meczu dwa kolejne gole dla Mławianki padły łupem Mateusza Karola i Michała Stryjewskiego.

Nasz zespół awansował na 2. miejsce w tabeli. Do prowadzącej Pogoni Grodzisk Mazowiecki mamy 3 punkty straty.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.