Reklama

CIECHANOWSKIWIADOMOŚCI

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Pawłowie prosi o wsparcie

Reklama

XXV Akcja Mikołajkowa „Świąteczna paka dla psiaka” po raz kolejny się nie odbędzie. Autokary darczyńców z workami karmy w Mikołajki nie pojawią się w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Pawłowie. Wszystko przez pandemię koronawirusa.

Nie oznacza to jednak, że podopieczni schroniska pozostaną bez pomocy. Zbiórki karmy są cały czas prowadzone w przedszkolach, szkołach i innych instytucjach na terenie powiatu. Zbierają też darczyńcy indywidualni. Karmę, koce i inne dary można przekazywać schronisku po wcześniejszym umówieniu się na odwiedziny. Jak zapewnia schronisko, terminy odwiedzin będą ustalane nawet w lutym.

Listę najbardziej potrzebnych rzeczy można znaleźć na stronie internetowej schroniska w Pawłowie. Schronisko prosi w imieniu swoich bezpańskich podopiecznych, by postawić na jakość a nie nie ilość. Lepiej kupić mniej karmy, ale wysokiej jakości.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Urszula Adamczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: