Reklama

CIECHANOWSKITEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Ruszył remont ul. Wyspiańskiego w Ciechanowie. Droga będzie naprawiana etapami

Reklama

Ruszył remont ul. Wyspiańskiego w Ciechanowie. Jeszcze w tym roku droga zyska nową nawierzchnię na odcinku od ul. Asnyka do granicy miasta. Wiosną przyszłego roku renowacji poddany zostanie pozostały fragment.

Prace zostały zaplanowane na dwa etapy, aby nie utrudniać komunikacji w okresie jesienno-zimowym. Pierwszy etap modernizacji ul. Wyspiańskiego na odcinku od ul. Asnyka do granicy miasta potrwa około dwóch miesięcy. Remont będzie obejmował sfrezowanie istniejącej nawierzchni i ułożenie nowej, wymianę krawężników oraz regulację krat i studni kanalizacyjnych. Drugi etap remontu ul. Wyspiańskiego na odcinku od ul. Asnyka do ul. Kraszewskiego zaplanowany jest na wiosnę przyszłego roku.

W związku z remontem mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym. Kierowcy i właściciele okolicznych posesji proszeni są o wyrozumiałość i zachowanie ostrożności w rejonie prowadzonych prac.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: