Reklama

KULTURAMŁAWSKIWIADOMOŚCI

Rusza koncertowe lato w Mławie. Na początek Megitza

Reklama

Megitza po raz kolejny wystąpi w Mławie. Ta doskonale znana mławianom artystka rozpocznie w niedzielę (9 czerwca) koncertowe lato w mieście. Z pewnością zaśpiewa piosenkę o Mławie, którą napisała kilka lat temu.

Muzyka Megitzy to połączenie góralskich korzeni z szeroką gamą stylów muzycznych, od jazzu po world music. Artystka łączy tradycję z nowoczesnością i jest dobrze znana w Mławie. W swoim dorobku ma również piosenkę „Nie ma takiej drogi”, do której teledysk został nagrany w najpiękniejszych zakątkach Mławy.

Występ Megitzy i jej zespołu odbędzie się w najbliższą niedzielę (9 czerwca) o godz. 18:00 na estradzie w parku miejskim. Wstęp jest wolny. Wydarzenie otworzy koncertowe lato w mieście.

Warto dodać, że poza letnimi koncertami w parku, przez całe wakacje będzie odbywać się cykl letnich profilaktycznych potańcówek. Pierwsza jutro (8 czerwca) o godz. 17:00. Zaplanowano jedenaście takich tanecznych imprez. Na pięciu z nich zostaną zorganizowane wykłady profilaktyczne o tematyce antyalkoholowej.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: