Reklama

CIECHANOWSKIWIADOMOŚCI

Rower miejski znów na topie

Reklama

Zakończył się sezon Ciechanowskiego Roweru Miejskiego. Jednoślady już zostały zabrane ze wszystkich dziesięciu stacji, a ratusz podał statystyki. Są imponujące.

W tegorocznym sezonie w systemie zanotowano ponad 33 tys. wypożyczeń. W sierpniu padł rekord – blisko 7 tys. pobrań pojazdów ze stacji. Rowery cieszyły się też prawie dwa razy większym zainteresowaniem w październiku tego roku, w stosunku do tego samego okresu w roku ubiegłym.

Rowery najchętniej były wypożyczane ze stacji przy ratuszu, przy ul. Armii Krajowej, na placu Kościuszki i przy ul. Powstańców Wielkopolskich. Najbardziej popularna trasa przejazdu rowerów między stacjami to odcinek między ratuszem a krytą pływalnią MOSiR oraz trasa z centrum miasta do ul. Powstańców Wielkopolskich.

W tym roku do dyspozycji cyklistów było 96 rowerów. Przed kolejnym sezonem wszystkie przejdą przeglądy techniczne. Ciechanowski Rower Miejski funkcjonuje od 4 lat.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: