Reklama

SIERPCWIADOMOŚCI

Remont zakończony. Ulica Fredry w Sierpcu już oddana

Reklama

Zakończyły się prace związane z budową ulicy Aleksandra Fredry w Sierpcu.

Droga z kostki brukowej i asfaltu jest już oddana. Połączyła ulice Piastowską i Świętokrzyską.

Droga przeszła poważną modernizację – mówi burmistrz Sierpca Jarosław Perzyński.

 

Droga była w złym stanie – dodaje burmistrz.

 

Zakres prac obejmował: wykonanie kanalizacji deszczowej, jezdnię asfaltową na odcinku od ul. Piastowskiej, jezdnię z kostki brukowej od strony ul. Świętokrzyskiej oraz zjazdy do posesji.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Przejdź do treści

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: