
Reklama
Zakończyły się prace związane z budową ulicy Aleksandra Fredry w Sierpcu.
Droga z kostki brukowej i asfaltu jest już oddana. Połączyła ulice Piastowską i Świętokrzyską.
Droga przeszła poważną modernizację – mówi burmistrz Sierpca Jarosław Perzyński.
Droga była w złym stanie – dodaje burmistrz.
Zakres prac obejmował: wykonanie kanalizacji deszczowej, jezdnię asfaltową na odcinku od ul. Piastowskiej, jezdnię z kostki brukowej od strony ul. Świętokrzyskiej oraz zjazdy do posesji.




