Reklama

REGIONSPORTWIADOMOŚCIŻUROMIŃSKI

Region: Piłkarze IV ligi przygotowują się do nowego sezonu

Reklama

Do sezonu przygotowują się piłkarze IV ligi. Nasz region na tym poziomie rozgrywek reprezentują MKS Przasnysz oraz Wkra Żuromin. Drużyny te mają zupełnie inne cele. Przasnyszanie walczą o awans, żurominianie bronią się przed spadkiem.

Różnicę widać również w aktywności na rynku transferowym. Wkra tej zimy nie będzie się wzmacniać. Z klubu odejdzie kilku piłkarzy. Między innymi lubiany przez kibiców popularny Jurek, czyli Yuri Chruszytskij, a także Hubert Rzepkowski. Mimo zapowiadanego odejścia w klubie prawdopodobnie zostanie Michał Chojnacki. Ponadto do zespołu dołączeni zostali zawodnicy z juniorów. Są to Wiktor Pyrzanowski, Wiktor Kowalczyk, Seweryn Gajewski oraz Michał Malinowski.

MKS Przasnysz z kolei wzmacnia zespół. Do drużyny już dołączyło dwóch doświadczonych piłkarzy. Są to 21-letni Szymon Kamiński, który w zeszłym sezonie występował w III ligowej Polonii Warszawa. Drugim zawodnikiem zakontraktowanym w klubie jest 27-letni Krzysztof Kopciński. Pomocnika wytransferowano z Kryształu Glinojeck. Kopciński ma za sobą mecze w Zniczu Pruszków, Elanie Toruń i w Polonii Warszawa.

Przypomnijmy, w tabeli MKS Przasnysz zajmuje szóste miejsce z siedmioma punktami straty do lidera. Wkra jest jedenasta i ma cztery punkty przewagi nad będąca w strefie spadkowej Koroną Ostrołęka. Runda rewanżowa rozpocznie się 14 marca.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: