Reklama

MŁAWSKIPOD PATRONATEM RADIA 7WIADOMOŚCI

Radio 7 gra z WOŚP. „Złota Siódemka” do wylicytowania w Szreńsku

Reklama

Nigdzie nie można jej kupić, pojedyncze egzemplarze są przekazywane na licytacje podczas akcji charytatywnych. Szczęśliwa „Złota Siódemka” Radia 7 będzie do wylicytowania w Szreńsku podczas niedzielnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jest wykonana z wysokiej próby złota (585). Od kilku lat ten unikatowy gadżet Radia 7 można wylicytować w różnych sztabach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jesteśmy jedynym sztabem w regionie, który dostał „Złotą Siódemkę” i to dla nas wielki zaszczyt – mówi szefowa sztabu WOŚP w Szreńsku Julia Markowska.

 

Szreńsk gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy od czterech lat i jak zauważa szefowa sztabu, mieszkańcy są coraz bardziej hojni.

 

W ubiegłorocznej licytacji w sztabie w Lidzbarku „Złota Siódemka” Radia 7 osiągnęła cenę 7777,77 zł. Mamy nadzieję, że tym roku kwota nie będzie niższa. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Szreńsku rozpocznie się o godz. 14:00 w hali sportowej.

Inne gadżety Radia 7 będzie można wylicytować również na aukcjach WOŚP w Mławie i Ciechanowie.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: