Reklama

MŁAWSKISPORTTEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Pumptrack w Mławie tętni życiem. Już można korzystać z obiektu

Reklama

Piękna słoneczna pogoda, wysoka frekwencja i mistrzowskie pokazy – tak było w niedzielę na otwarciu pumptracku w Mławie.

Obiekt powstał w pobliżu miejskiego stadionu w bezpośrednim sąsiedztwie niedawno otwartych kortów tenisowych. Pumptrack w Mławie jest jednym z największych takich torów w regionie. W ramach inwestycji wybudowano liczne przeszkody i tzw. hopki oraz tory do jazdy o trzech poziomach trudności.

Chętnych do zmierzenia się z torem w dniu otwarcia nie brakowało i jak przyznają w rozmowie z Radiem 7, od dawna czekali na taki obiekt.

 

Przy pumptracku wybudowano plac do odpoczynku wyposażony w ławki, tablicę informacyjną, stojak rowerowy oraz kosze. Obiekt został wyposażony w nowoczesne oświetlenie.

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mławie Krzysztof Butryn jest przekonany o tym, że taka frekwencja jak na otwarciu obiektu, będzie przez cały czas.

 

Podczas niedzielnego otwarcia pumptracku wyczynową jazdę na rowerze zademonstrował m.in. wicemistrz Polski w kategorii Elita Pumptrack Filip Rawicki. Do Mławy przyjechali również zawodowi trenerzy, którzy przeprowadzili profesjonalne treningi.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: