CIECHANOWSKIREGIONSPORT

Przegrane Juranda i Mazura w ostatniej kolejce rundy jesiennej

Dwie wyjazdowe porażki naszych drużyn na koniec rundy I ligi piłki ręcznej mężczyzn. Szczypiorniści Mazura ulegli SPR-owi Żukowo 26:29, a Jurand Ciechanów SMS-owi Gdańsk 29:30.

W obu meczach była szansa na zwycięstwo. Tym razem piłkarze ręczni przeciwników mieli więcej szczęścia.
W Żukowie nasi zawodnicy przespali pierwszą połowę, którą przegrali aż 8 bramkami. Mimo zaciętej pogoni w drugiej części meczu odrobili tylko 5 goli. Choć jeszcze na 15 minut przed końcem meczu nasza drużyna zbliżyła się na jedną bramkę.
Jeszcze bardziej zacięte spotkanie odbyło się w Gdańsku. Drużyny przez cały mecz szły łeb w łeb. Do przerwy był remis 16:16. Niestety w końcówce więcej szczęścia mieli zawodnicy SMS-u.
W tabeli rundy jesiennej Mazur Sierpc znalazł się na drugim miejscu, Jurand Ciechanów zajmuje przedostatnie dziesiąte miejsce.