Reklama

REGIONSPORTTEMAT DNIAWIADOMOŚCI

Prezesi wojewódzkich związków piłki nożnej zakończyli sezon

Reklama

Koniec sezonu piłkarskiego dla czwartej i niższych lig rozgrywkowych. Taką decyzję podjęto podczas czwartkowego (07 maja) spotkania prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej. Za układ końcowych tabel sezonu 2019/20 przyjmuje się kolejność drużyn w tabeli po ostatniej rozegranej kolejce. Zespoły zajmujące miejsca premiowane awansem uzyskają awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Spadków do niższych lig nie będzie.

Do tej pory wojewódzkie związki przeprowadziły ankiety w klubach. Brano pod uwagę trzy warianty zakończenia sezonu, mówi prezes Wkry Żuromin Mariusz Kawczyński.

 

Dla Wkry każdy z tych wariantów oznaczałby utrzymanie się w IV lidze.

 

Gorzej wygląda sytuacja z innymi klubami – Mławianką, MKS-em Działdowo, czy MKS-em Przasnysz, które chciały na wiosnę powalczyć o awans.

Prezes Mławianki Wiesław Chrzczon zapowiadał na naszej antenie jeden cel.

 

W IV lidze grają dwie drużyny z naszego regionu MKS Przasnysz i Wkra Żuromin. W niższych ligach mamy swych przedstawicieli w lidze ciechanowsko-ostrołęckiej, płockiej oraz warmińsko-mazurskiej.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: