
Reklama
Grupa teatralna 5+ przedstawi premierową sztukę pt. „Epidemia. Szkolny Kryminał”. Spektakl zostanie wystawiony dziś (5 czerwca) o godz. 19:00 w sali widowiskowej Żuromińskiego Centrum Kultury.
Na scenie zobaczymy młodych aktorów z grupy 5+, którzy od miesięcy pracują nad autorskim spektaklem.
Widzowie mogą spodziewać się intrygującej fabuły z elementami zagadki, humoru i refleksji nad szkolną codziennością – mówią twórcy grupy i aktorzy spektaklu Karen Ghazaryan i Amelia Fall.
Wstęp na wydarzenie jest wolny, jednak organizatorzy zachęcają do wsparcia rozwoju grupy symbolicznym datkiem. Zebrane środki zostaną przeznaczone na kolejne projekty teatralne młodzieży.




