Reklama

CIECHANOWSKITEMAT DNIAUMWMWIADOMOŚCI

Podsumowanie wsparcia działalności na rzecz ekonomii społecznej

Reklama

Mazowiecki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej podsumował swoje działania w subregionie ciechanowskim.

Jest prowadzony przez Fundację Fundusz Współpracy i wspomaga tworzenie zarówno przedsiębiorstw społecznych, jak i organizacji pozarządowych.

Dzięki wsparciu udało się między innymi utworzyć kilkadziesiąt miejsc pracy w przedsiębiorstwach społecznych – mówi dyrektor Biura Zarządzania Projektami Fundacji Fundusz Współpracy Daniel Prędkopowicz.

 

W konferencji udział wzięli przedstawiciele przedsiębiorstw społecznych, organizacji pozarządowych, Kół Gospodyń Wiejskich, samorządów oraz instytucji rynku pracy oraz pomocy społecznej.

Konferencję pozytywnie ocenia koordynator Spółdzielni Socjalnej Szansa z Żuromina Alicja Gajewska.

 

Konferencja odbyła się w Państwowej Uczelni Zawodowej w Ciechanowie. Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych dr Ewa Wiśniewska podkreśla, że spotkanie jest wyrazem integracji różnych środowisk współpracujących z uczelnią.

 

Mazowiecki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w subregionie ciechanowskim będzie kontynuował swoją działalność w ramach nowego projektu współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. O możliwościach skorzystania z jego wsparcia będzie można dowiedzieć się z Radia 7.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: