Reklama

POD PATRONATEM RADIA 7REGIONSPORTWIADOMOŚCI

Płońsk na trasie 65. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Dookoła Mazowsza

Reklama

 III etap 65. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Dookoła Mazowsza przebiegnie 29 lipca przez Płońsk. Możliwe są utrudnienia na drogach.

W wyścigu startuje 25 ekip: 18 zagranicznych oraz 7 polskich, łącznie około 140 kolarzy. Peleton kolarski wyruszy o godz. 10:45 spod Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku i przejedzie ulicami miasta kierując się w stronę ul. Kwiatowej i miejscowości Brody. Tam o godz. 11:00 nastąpi ostry start. Przed południem ulice nie zostaną zamknięte, kolarze będą poruszali się w ruchu ciągłym i na tym odcinku mogą wystąpić spowolnienia w ruchu.

Między godz. 14:00 a 15:00 peleton wjedzie do Płońska od strony Baboszewa i wtedy nastąpi zamknięcie ulic: Płockiej (od ronda Mazowsze do ronda przy MCK Płońsk ), Kopernika (od ronda przy MCK do skrzyżowania z ul. Szkolną), Szkolnej (do ronda Unii Europejskiej) oraz obwodnicy Zachodniej (na odcinku od ronda Unii Europejskiej do ronda Mazowsze). Na wymienionej trasie kolarze pokonają 3,5 okrążenia i zakończą wyścig na mecie zlokalizowanej przy Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji.

Patronem medialny wydarzenia jest Radio 7. Bieżące informacje nt. wyścigu będą dostępne na stronach: http://www.mazoviateam.pl oraz http://www.dookolamazowsza.pl.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: