Reklama

REGIONSPORT

Piłkarska A – klasa

Reklama

Zaglądamy na a-klasowe boiska.


Zaczynamy od grupy ciechanowsko – ostrołęckiej. Tu mamy podwójnego lidera. W tym sezonie świetnie spisują się Konopianka Konopki i Błękitni Raciąż.
Piłkarze z Konopek zwyciężyli w wyjazdowym spotkaniu z KS Wąsewo 2:1, natomiast raciążanie rozbili na własnym boisku Orła Sypniewo 5:0.
Zwyciężył również Boruta Kuczbork, pokonując na własnym boisku Wkrę Sochocin 3:1. Niestety słabiej wypadła drużyna Wkry Radzanów, przegrywając na własnym boisku z Pełtą Karniewo 2:4.
Pierwsze miejsce w ligowej tabeli zajmują Błękitni, drugie Konopianka, Boruta jest dwunasty, a Wkra zajmuje trzynaste przedostatnie miejsce.
W grupie warmińskiej w górę tabeli pnie się MKS Działdowo, który zwyciężył na własnym boisku Jordana Kazanice 3:2. W derbach powiatu działdowskiego Iskra Narzym przegrała na własnym boisku z Welem Lidzbark 0:1, natomiast Gmina Kozłowo bezbramkowo zremisowała z Czarnymi Rudzienice.
W tabeli MKS jest na drugim miejscu, Gmina na siódmym, Iskra na dziewiątym, a Wel zajmuje przedostatni jedenaste miejsce.
Następna kolejka spotkań rozpocznie się w sobotę.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: