Reklama

CIECHANOWSKIWIADOMOŚCI

Ostatnie dni rekrutacji do Państwowej Uczelni Zawodowej

Reklama

Jeszcze tylko do poniedziałku trwa rekrutacja do Państwowej Uczelni Zawodowej w Ciechanowie. To dodatkowy nabór dla tych, którzy jeszcze nie zdecydowali się, gdzie chcą studiować oraz dla tych, którzy we wrześniu poprawiali maturę.

Do wyboru są studia magisterskie, inżynierskie i licencjackie. Odpowiedni wniosek można wypełnić on-line na stronie uczelni, następnie z wnioskiem oraz ze świadectwem należy zgłosić się osobiście do uczelni przy ulicy Mościckiego w Ciechanowie lub przy ulicy Narutowicza w Mławie.

Wydział nauk o zdrowiu i nauk społecznych proponuje trzy kierunki: pielęgniarstwo, prace socjalne i pedagogikę. Każdy z nich to praca z człowiekiem i dla człowieka – mówi prodziekan wydziału Małgorzata Zagroba.

 

Uczelnia wspiera studentów nie tylko w znalezieniu praktyk i pracy – mówi specjalista do spraw promocji uczelni Wiesław Wernik.

 

Ponadto studia oferują pakiet pomocowy, stypendia socjalne i naukowe, a także zapomogi.

Inauguracja roku akademickiego planowana jest na 15 października. W Ciechanowie wykład inauguracyjny poprowadzi historyk prof. Jan Żaryn.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Adam Ejnik

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: