Reklama

CIECHANOWSKIKULTURATEMAT DNIAUMWMWIADOMOŚCI

Ostatnia szansa na obejrzenie obrazów Beksińskiego w Opinogórze

Reklama

To już naprawdę ostatnia szansa na obejrzenie prac Zdzisława Beksińskiego, zanim opuszczą Muzeum Romantyzmu w Opinogórze.

Ze względu na ogromne zainteresowanie, wystawa „Beksiński w Opinogórze… Romantyzm Nieoczywisty” została przedłużona i będzie można ją obejrzeć jeszcze w środę wieczorem. W muzealnej oranżerii odbędzie się oficjalny finisaż wystawy.

Przypomnijmy, od 17 września w Opinogórze można oglądać 55 obrazów olejnych Zdzisława Beksińskiego. Na wystawie prezentowanych jest również 15 fotografii: przede wszystkim portretów ukochanej żony artysty – Zofii.

Jednym z gości środowego finisażu będzie dyrektor Muzeum Historycznego w Sanoku dr Jarosław Serafin, który opowie o sztuce i życiu artysty. Zostaną również wręczone nagrody w konkursie plastycznym „Beksiński …Romantyzm Nieoczywisty”. Jak informują organizatorzy, wydarzenie ma charakter otwarty, a wstęp jest wolny. Początek o godz. 18:00.

Jeśli znalazłeś błąd w tekście, prosimy o powiadomienie nas. Aby to zrobić, zaznacz wybrany fragment, a następnie wciśnij jednocześnie klawisze„Ctrl” i „Enter”.

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Edyta Szewczyk

dziennikarz, wydawca

Więcej wiadomości z tej kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Skip to content

Zgłoszenie błędu w tekście

Zaznaczony tekst zostanie wysłany do naszych redaktorów: