
Gmina Wiśniewo zakończyła budowę drugiego garażu przy remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Podkrajewie. Samorząd postanowił uprzedzić fakty i rozbudował garaż, tak aby był gotowy na przyjazd nowego wozu strażackiego. A ten nie wiadomo kiedy będzie.
W ramach inwestycji budynek został rozbudowany, docieplony, wykonano instalację wewnętrzną, wstawiono nowe okna oraz drzwi i dodatkowo zagospodarowany został teren wokół. Obiekt czeka na odbiory techniczne i na nowy wóz strażacki.
Ten, którym obecnie dysponują strażacy z Podkrajewa jest już wysłużony – mówi wójt gminy Wiśniewo Grzegorz Woźniak.
W planach jest zakup średniego wozu bojowego.
Rozbudowa garażu kosztowała blisko ćwierć miliona złotych. Inwestycja została dofinansowana środkami z budżetu samorządu Mazowsza.




